مدپا : مدیریت، دانش، پویش، ارتقاء


گروه مدپا، در راستای اهداف اصلی شکل گیری خود به منظور ارائه ی خدمات مشاوره مهندسی و مطالعاتی در زمینه های تولید و خدمات در کشور به سازمانهای اقتصادی در بخشهای دولتی و خصوصی، بر مبنای رشد و توسعه ی کشور در جنبه های گوناگون صنعتی، زیربنایی، خدماتی و بطور کلی، فعالیتهای اقتصادی، در حال فعالیت می باشد. این شرکت از معدود سازمانهایی می باشد که توانسته با اهتمام و جدیت مدیران خود، خدمات فنی، مهندسی و تخصصی را به شکل نوینی منطبق بر دانش روز دنیا ارائه نماید لذا، با توجه به اصول رشد و توسعه فعالیتهای مهندسی و پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در عرصه های فناوری در کشورهای توسعه یافته، همواره به جهت همگام بودن و به روز بودن در حوزه های فنی، نیاز وافری به تحقیق و توسعه برای شرکتهایی که مبنای فعالیت آنها وابستگی زیادی به آگاهی ایشان از رویدادهای نو ظهور علمی و فناوری دارد، احساس می گردد. در همین راستا، گروه مدپا نیز از این امر مستثنی نبوده و به طور مستمر برنامه های آتی خود را در طی زمانهای متوالی و منظم، بازنگری و طراحی می نماید.

 

 

گروه مدپا با توجه به آنچه بیان گردید، برای رسیدن به موفقیتها و اهداف سازمانی خود، برنامه هایی را در راه توسعه و پیشرفت خود برای سالهای آتی به عنوان برنامه های استراتژیک خود، تدوین نموده است که انجام و اجرایی نمودن آنها سهم بسزایی در نیل به موفقیتهای تجاری شرکت خواهد داشت. موارد مذکور در ذیل، مهمترین اهداف و برنامه های شرکت را بیان می نماید.


·     توسعه و ارتقاء سطح بهره مندی از متخصصین حوزه های مهندسی، مالی و اقتصادی در ارائه خدمات اصلی شرکت  و ایجاد فضای پژوهش، آموزش و یادگیری، خلاقیت و پرورش و توانمندسازی نخبگان علمی در فضاهای کسب و کار تجاری، مبتنی بر علم و دانش در عرصه های خدمات مهندسی

 

·         تمرکز بر بهبود مستمر و تحقیق و توسعه هم راستا با اهداف ملی و برنامه های توسعه ای کشور

 

·         افزایش سطح کیفی ارائه خدمات مشاوره مهندسی، مالی و اقتصادی جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و ذینفعان


·      این شرکت به منظور تحقق رئوس فوق، فرآیندهای سازمان را از طریق اشاعه فرهنگ کارگروهی پایه ریزی نموده و با سنجش و ارزیابی مستمر عملکرد سازمان و تعیین اهداف و اجرای برنامه های سازمانی، در جهت تحقق آنها گام بر می دارد.

·       گروه مدپا در نظر دارد در زمانی کوتاه معادل 6 ماه شمسی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مهارتهای فنی و مهندسی، راه اندازی سامانه های تجارت الکترونیک و تقویت دپارتمانهای تخصصی خود، نماید. همچنین شرکت در نظر دارد جهت توانمند سازی واحدهای تولیدی وخدماتی با ایجاد زیرساختهای اساسی برای شکل گیری بازارهای مبادلاتی، خرید و فروش کالاها و خدمات داخلی و بین المللی، در خصوص تجاری سازی و توسعه بازار و درآمد محصولات تولید داخل و بالاخص دانش بنیان، شبکه هایی را همسو با قوانین تجارت، طراحی و اجرا نماید.

 

 · گروه مدپا در گامی فراتر و چشم اندازی طولانی تر، برنامه 5 ساله آتی خود را مبتنی بر ارائه خدمات مهندسی در زمینه توسعه صنعت بالاخص محصولات و خدمات دانش بنیان و نیز توسعه ساختار اقتصادی، همسو و همجهت با اهداف اقتصاد دانش بنیان، طراحی نموده است. امید است با تلاش فعالان اقتصادی و صنعتی کشور و همت مدیران و مسئولان و همچنین برنامه های استراتژیک گروه مدپا هم جهت با برنامه ششم توسعه ای کشور، بتوان در خودکفایی وپیشرفت روز افزون کشور عزیز، گام برداشت.     

 

 فعالیتهای گروه مدپا، با دامنه کاری"ارائه خدمات مشاوره ای و مطالعاتی" و با تعهد به تلاش در رشد و توسعه زیرساختها و بهبود وضعیت تولید خودکفا و دانش بنیان در مسیر نیل به اهداف کلان ملی، طراحی و برنامه ریزی گردیده و جوهره ی تشکیل و ایجاد آن بر مبنای پیشرفت، صداقت، تلاش  و خدمت مبتنی بر سر افرازی ملی کشور عزیز، شکل گرفته است.  

 

 

 

 

                                                                                                                             

 

راههای ارتباطی با شرکت مدپاyoutube