مدپا : مدیریت، دانش، پویش، ارتقاء


گروه مدپا، با افتخار تا كنون توانسته با بهره مندي از تمامي پتانسيل هاي علمي و تخصصي  سرمايه هاي انساني خود، فعاليتهاي مطالعاتي خود را در زمينه خدمات مديريت پروژه و سازماني و نيز ارائه خدمات فني و مهندسي ارتقاء داده وبا استراتژيهاي بروز شده در آخرين تصميمات تيم مديريتي شرکت، گامهاي جديدي در اين راستا بردارد.

 

  

 


از دستاوردهاي علمي گروه مدپا تا کنون، انجام بالغ بر 1,000 پروژه در حوزه هاي مطالعاتي و پژوهشي،خدمات امکانسنجي، ارزيابي اقتصادي، نظارت و کنترل پروژه در شبکه هاي بانکي کشور در خصوص پروژه هاي اقتصادي و زيربنايي کشور بوده است.

  

گروه مدپا با هدف ارتقاء خدمات سازماني و فني و مهندسي و نيز ارائه خدمات نوين در بخشهاي سرمايه گذاري و زير ساختي به فعالان اقتصادي و صاحبان سرمايه، با تشکيل يک تيم مديريتي خيلي قوي در سطح هيئت مديره شرکت با افراد با سابقه و به نام کشور در تخصصهاي کليدي و منحصر بفرد و نيز صاحبان کرسي هاي حساس و علمي، زمينه هاي ارائه خدمات تخصصي و متمرکز در حوزه هاي خدماتي خود را بوجود آورده و تا کنون در اين عرصه بسيار موفق بوده است.

  

در حال حاضر با ترکيب افراد فوق در سطح هيئت مديره، ترکيب هيئت مديره افتخاري شرکت و نيز ايجاد هسته قوي علمي در سطوح کارشناسان ارشد و فني با حضور همکاران تمام و نيمه وقت و کليه صاحبان علم و دانش در حوزه هاي دانشگاهي، کارشناسان رسمي دادگستري، مديران کليدي بخشهاي دولتي و خصوصي که تيم کاري گروه مدپا را در اهداف استراتژيک خود ياري نمودند، در حال ارائه خدمات به حوزه هاي دانش بنيان کشور مي باشد.

 

  گروه مدپا با آنچه بيان گرديد هم اکنون به عنوان کارگزاري معاونت علمي و فنآوري رياست جمهوري در ارزيابي و مميزي محصولات و خدمات دانش بنيان مي باشد و اين افتخار را دارد با همت مديران و مسئولين حوزه دانش بنيان کشور به عنوان مشاور و کارگزاري در ارزيابي پرونده هاي اعتباري پروژه هاي دانش بنيان، نظارت و کنترل پروژه و مشاور انجام مطالعات اقتصادي، فني و مالي در صندوق نوآوري و شکوفايي ارائه خدمات مي نمايد.

 


يکي از اهداف اصلي گروه مدپا، ارائه خدمات تجاري سازي، برند سازي و مساعدت در توسعه بازار و درآمد محصولات و خدمات دانش بنيان و بالاخص مشاوره در حوزه صادرات محصولات و خدمات فوق مي باشد و در حال حاضر بعنوان کارگزار رسمي شبکه فن بازار ملي ايران در حال فعاليت مي باشد.

 

  از دستاوردهاي ديگر گروه مدپا، تدوين و تاليف کتب علمي توسط اعضاء هيئت مديره، تجاري سازي محصولات و خدمات دانش بنيان در برخي حوزه هاي فناوري، ارزيابي و نظارت پرونده هاي اعتباري و مشاوره صدور ضمانتنامه هاي مالي، وبرگزاري کلاسهاي آموزش مجازي در حوزه هاي مديريت، دانش  وخدمات فني و مهندسي در اين خصوص مي باشد.

 

  در آخر حائز اهميت است تا به امروز گروه مدپا توانسته روي خط برنامه هاي استراتژيک خود با درصدي رضايت بخش، گام بردارد و از اين هنگام به بعد اميد است با حمايت مسئولين، متقاضيان خدماتي در سطح کشور و نيز کليه عزيزان همکار، مشتري، مدير، مسئول، تصميم گيرنده و... ما را در ادامه اين مسير پر فراز و نشيب و رسيدن به خودکفايي ملي ياري نمايند چرا که کل برنامه هاي استراتژيک شرکت در گرو سربلندي و عزت ملي مي باشد.

 

 

 

 

تازه های خبری

-----------------------آخرین اخبار مجمع عمومی عادی سالانه کانون مشاوران

این مجمع عمومی پیرو دعوت از اعضای کانون از طریق درج دعوت رسمی در روزنامه دنیای اقتصاد، انتشار اطلاعیه در تارنمای کانون،دعوت کتبی و اطلاع رسانی از طریق سایر رسانه ها، با حضور اکثریت اعضای دارای حق رأی در آمفی تئاتر هتل سیمرغ تهران برگزار شد .

ادامه مطلب

 

پربیننده های خبری

-----------------------undefined
آخرین اخبار مجمع عمومی عادی سالانه کانون مشاوران

این مجمع عمومی پیرو دعوت از اعضای کانون از طریق درج دعوت رسمی در روزنامه دنیای اقتصاد، انتشار اطلاعیه در تارنمای کانون،دعوت کتبی و اطلاع رسانی از طریق سایر رسانه ها، با حضور اکثریت اعضای دارای حق رأی در آمفی تئاتر هتل سیمرغ تهران برگزار شد .


راههای ارتباطی با شرکت مدپاyoutube